PIATNIK ACTIVITY Original 2

Čeká vás spousta báječné zábavy a salvy smíchu. Předveď, popiš, nakresli, máš spoustu možností. Předveďte roj včel, popište chuchvalec, nebo nakreslete kozí bradku…troufnete si? Díky možnosti vyvolat bitvu se soupeřem, získává tato jedinečná hra vzrušující náboj. V mnoha okamžicích je teď možné ovlivnit, jestli váš team půjde na již obsazené pole, a tím zpomalí soupeře.... více
Běžná cena: 699  (-11%)
514.88 Kč bez DPH
Není skladem
623 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 727319
EAN: 9001890731921
Záruka: 24
Výrobce: Piatnik
Popis a parametry
Recenze (0)
Diskuse

PIATNIK ACTIVITY Original 2

Pro 3-16 hráčů od 12 let

 

Hra obsahuje:


2640 pojmů
1 hrací desku
1 přesýpací hodiny
4 figurky
pravidla hry CZ/SK

 


Cíl hry:
Mužstva se snaží uhodnutím zadaných pojmů dosáhnout cílového pole.

 

Hrací deska:
Hrací desku tvoří cesta se 48 hracími poli, jedním startovním a jedním cílovým polem, dále pak tři očíslovaná políčka pro kartičky s pojmy. Každé hrací pole je označeno symbolem a barvou. Barva udává, který pojem na kartě má být znázorněn. Symbol určuje způsob znázornění (kreslení, opis, pantomima).

 


Karty s pojmy:
Čísla na zadních stranách karet ukazují stupeň obtížnosti pojmů. Obvykle obsahují trojkové karty lehčí úkoly, čtyřkové středně těžké a pětkové spíš obtížné úkoly. Skutečný stupeň obtížnosti úkolu
je však vždy subjektivní. Šest pojmů na kartách je vyobrazeno s barvami a symboly. Ty odpovídají barvám a symbolům na hrací desce. Barva udává, který pojem se znázorní, symbol pak jakým způsobem. Jestliže stojí figurka mého teamu na žlutém poli se symbolem pro kreslení, musím na kartě zvolit pojem vedle žlutého čtverce a tento pojem nakreslit. Pokud je pojem nadepsán červeným písmem, hraje se „otevřená hra“.

 

Příprava:
Hráči se rozdělí do 2, 3 nebo 4 teamů s nejméně 2 hráči (pravidla pro 3 hráče naleznete na další straně). Teamy obdrží po jedné hrací figurce a postaví ji na start. Karty se roztřídí podle čísel na jejich zadní straně, každý balíček se dobře promíchá a zakrytě se položí na hrací desku na políčko se stejným číslem. Dále je třeba si připravit tužku a papír pro úkoly s kreslením.

 

Průběh hry:
• Team, který hru začne, si zvolí jednoho člena, který bude jako první znázorňovat zadaný pojem (v dalších kolech se všichni hráči teamu vystřídají).

• Tento hráč se rozhodne pro jedenz balíčků karet (3, 4 nebo 5) a sejme vrchní kartu z vybrané hromádky tak, aby jeho spoluhráči neviděli na pojmy.

• Při normálním průběhu hry má hráč znázornit ten pojem, který odpovídá barvě pole, na které stojí figurka jeho teamu. Na začátku hry stojí ale všechny figury na startovním poli, proto může první hráč každého teamu zvolit libovolný pojem na kartě - musí ho ale znázornit určeným způsobem. Toto platí tak dlouho, dokud figurka stojí na startovním poli.

• Znázorňující hráč má ca. 10 sekund na rozmyšlení pojmu. Pokud se nehraje „otevřená hra“, ukáže kartu ostatním teamům a odloží ji.

• Teď musí pojem přiblížit svému vlastnímu teamu tak, aby ho ostatní členové teamu uhodli. Pro způsoby znázornění platí určená pravidla.

 

Konec hry:
Vítězí team, který se svou figurkou dosáhne jako první cílového pole, případně cílové pole překročí.

ParametryPorovnání
Vhodné pro
Pro kluky
Věk dítěte
16-99 let
Věk dítěte
10-15 let
Vhodné pro
Pro holčičky
Produkt zatím nehodnocen

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Související produkty

PIATNIK ACTIVITY Original 2

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Dagmar Francuzová
Jindřicha Šimona Baara 1950
733 01 Karviná Mizerov
Česká Republika
IČO: 72994193
DIČ: CZ5562010586